Proč používat Socigain?

Socigain je revoluční automatizovaný systém, který dokáže vytvářet příspěvky skrze internetový prohlížeč, přičemž není nutné používat telefon a stahovat software. Zajistí efektivní a propagaci vašich účtů na Instagramu, Facebooku a Twitteru a ušetří hromadu času.


Jak na propagaci instagramového účtu?

Nejprve proveďte registraci a následně přidejte váš účet na Instagramu, Facebooku nebo Twitteru do systému. Jakmile přidáte instagramový účet je nutné zvolit / zadat jméno a heslo uživatele. Po zadání hesla a jména dojde k přesměrování na pracovní panel. Pomocí odkazu „propagace“ můžete definovat způsob, jakým směrem zaměříte svůj instagramový profil.


S kolika účty je možné pracovat současně?

Současně můžete ovládat až 3 účty pro každou sociální síť. Dohromady je k dispozici 9 účtů. Pokud chcete přidat další účet, stačí kliknout na „přidat více účtů“.


Je nutné nastavovat parametry propagace?

Systém je v základu defaultně nastavený a bude fungovat automaticky. Před spuštěním je však třeba nastavit lokace, uživatelské účty a další parametry jako je filtr, nastavení rychlosti, zprávy a komentáře.


Jak správně nastavit cílení?

Ideální je používat 2 automaty pro propagaci nikoli však všechny zároveň. Pro oslovení a získání českých sledujících je vhodné využít oblíbené české tagy a zaměřit se na menší česká města. Systém můžete nastavit také způsobem, kdy bude sledovat 2 veřejné účty s větším počtem sledujících, díky čemuž získáte větší šance na rozšíření základny svých followers.


Jsou mé účty propagovány pomocí Socigain neustále?

Ano. Díky virtuálním serverům, které pracují 24/7, je vaše propagace stále aktivní.


Je vyžadována instalace nějakého software do mého počítače?

Nikoli. Socigain funguje on-line a na virtuálních serverech, z toho důvodu můžete mít počítač klidně vypnutý po celou dobu propagace a systém bude stále aktivní.